Інтернет магазин будівельних матеріалів "АПЕКС-БУД"

Раді вітати вас на сайті "АПЕКС-БУД". Наша компанія займається продажем будівельних матеріалів від відомих і перевірених роками виробників. Ми пропонуємо вам купити будівельні матеріали з доставкою по Києву та Київській області.

Також ми надаємо ряд послуг пов'язаних з будівництвом, а саме:

  • послуги з утеплення фасадів житлових і комерційних будівель
  • послуги з укладання тротуарної плитки
  • послуги з доставки будівельних матеріалів краном-маніпулятором.

Менеджери нашої компанії мають досить широкий спектр знань в області будівельних матеріалів, що дозволяє Вам отримати абсолютно безкоштовну консультацію і підібрати найбільш якісні товари.

Багаторічний досвід нашої компанії в сфері продажу будівельних матеріалів, а також робота безпосередньо з виробниками без посередників дозволяють нам надати для Вас вигідну ціну на будівельні товари.

Ми завжди намагаємося якісно реагувати на ваше замовлення, якщо навіть у нас в даний момент немає потрібного вам товару в наявності, ми допоможемо купити необхідні Вам будматеріали через наших партнерів.

Наша команда намагається оперативно оновлювати інформацію про ціни та наявність товару на нашому сайті, але на жаль це не завжди можливо зробити на 100%, тому для отримання найбільш точної інформації про наявність, ціну і можливості доставки до Вас необхідного будматеріалу, рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонах.

Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів з найкращими побажаннями "АПЕКС-БУД".

Оцінки магазину

Середня оцінка магазину
5
Загальна кількість оцінювачів: 6

Подивитись все Статті про будівництво ремонт та будівельні матеріали