Пористий автоклавний газобетон

Пористий автоклавний газобетон

Опубліковано: 24.07.2018 Час читання: 1213

Автоклавний газобетон був вперше представлений в якості будівельного продукту в Європі в кінці 1920-х років. З тих пір він отримав всесвітнє визнання в якості інноваційного будівельного матеріалу через переваг, включаючи швидкість будівництва, відмінні теплові властивості і гнучкість в дизайні. Завдяки комірчастої структурі він в чотири, а то і в п'ять разів легше звичайного бетону, володіє винятковими фізичними характеристиками і широко використовується в Європі і Азії.
Автоклавний газобетон являє собою легкий матеріал з високими механічними характеристиками, екологічно чистий, виготовляється з місцевих і відносно дешевих компонентів: піску, цементу, вапна, гіпсу, води і алюминевой пудри, а кварцовий пісок, який використовується в великих обсягах для виробництва , є одним з найпоширеніших природних ресурсів світу. Сировина перемішується, утворюється суспензія, в результаті хімічної реакції алюминевого порошку з гідроксидом кальцію і водою виділяється велика кількість водню. За рахунок цих бульбашок водню бетон збільшується в об'ємі в два рази, твердне, його нарізають на форми і направляють в автоклав, де відбувається подальша гідратація. Готовий продукт упаковується в плівку і направляють на будівельні майданчики.
 непроникний для термітів і комах, може витримувати великі навантаження від шквалистих вітрів, бур, його можна нарізати, свердлити, шліфувати вручну або електроінструментами.
Газобетон негорючий матеріал, при впливі вогню не виділяє ніяких токсичних газів. З огляду на нинішню стурбованість з приводу лісових пожеж,  може бути важливим вибором для будівництва будинків. Він має виняткові звукопоглинальні характеристики через пористої структури, що містить 60 -70% повітря, і є акустичним ізолятором. Газобетон доступний в різних формах, застосовується при будівництві стін, покрівельних панелей, перемичок.
Теплоізоляційні властивості газобетону, що перевершують звичайний бетон, роблять його енергозберігаючим матеріалом. Можливість вторинної переробки, відсутність токсичних речовин, невелика витрата палива, електроенергії для виробництва газобетону і номінальні втрати в процесі виробництва є незаперечними перевагами перед іншими будматеріалами.

Продукти, пов"язані з цією публікацією