Керамічні блоки

Порівняння товарів (0)


Технічні характеристики Керамічний блок Ecoblock-12 Камінь ке..

25грн.

Технічні характеристики Керамічний блок Ecoblock-25 Камінь ке..

26грн.

Технічні характеристики Керамічний блок Ecoblock-38 Камінь ке..

39грн.

Технічні характеристики Керамічний блок Ecoblock-45 Камінь ке..

46грн.

Технологія виготовлення поризованих керамічних виробів з'явилася в 80-х роках 20-го століття. Керамічні блоки використовуються в будівництві для кладки зовнішніх і внутрішніх стін для будинків будь-якої поверховості.

Компанія «АПЕКС-БУД» пропонує купити керамблоки українських і зарубіжних виробників в асортименті.

Переваги матеріалу

При кладці стін навіть в один ряд додаткова теплоізоляція не потрібна. Спорудження не тільки ефективно зберігає тепло, а в його приміщення жарким літом буде прохолодно.

Тих, хто вирішив придбати для будівництва керамічні блоки, Київ порадує широким асортиментом і великим вибором виробників. Вертикальні з'єднання блоків «паз-гребінь» не вимагають розчину, що значно прискорює зведення стін і дозволяє зменшити витрату розчину на 35%. На керамічні блоки ціни порівняно невисокі, а додаткова економія часу і грошей на будівельних роботах робить їх застосування економічно вигідним.

Паропроникність дозволяє природним шляхом регулювати вологість в приміщеннях, завдяки чому ніколи не з'являються вогкість і цвіль. Мікроклімат внутрішніх приміщень завжди комфортний, що дуже важливо для здоров'я людей, що знаходяться в будівлі тривалий час.

Керамоблоки володіють відмінною звукоізоляцією і дозволяють не встановлювати додаткові звукоізолюючі матеріали. У компанії «АПЕКС-БУД» завжди можна купити керамблок і багато інших будівельних матеріалів. На сайті організації можна ознайомитися з усім, пропонованим асортиментом матеріалів для будівництва.

Будівництво з використанням великогабаритних блоків тепла кераміка обходиться дешевше, ніж з іншими матеріалами. Економія відбувається в першу чергу за рахунок скорочення часу будівельних робіт в 3-5 разів. Один блок замінює до 15-ти цегли, при цьому має невелику вагу, а технологія кладки досить проста. Купити керамічні блоки можна в більшості магазинів будівельних товарів. У вартості будівництва не останню роль відіграють і відсутність необхідності в пристрої додаткової звукоізоляції і теплоізолюючого шару.

Керамоблок, ціна на який вас порадує, є сучасним, економічним і абсолютно екологічно безпечним будівельним матеріалом. Все це робить його дуже привабливим для використання при зведенні житлових і нежитлових будівель.


Оплата
  • Розрахунок готівкою
  • Visa / MasterCard
  • Безготівковий розрахунок
Доставка
  • Самовивіз зі складу
  • Доставка кур'єрськими службами
  • Доставка нашим транспортом
Графік роботи
  • Пн.-Ср. 8:00 - 20:00
  • Сб. Попередній прийом замовлень
Ціна і наявність

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що ціни на сайті і наявність товарів, можуть відрізнятися від заявлених, для точного формування замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами. Дякуємо за розуміння