Укладання тротуарної плитки в с. Хотянівка

Укладання тротуарної плитки Хотянівка

Завантаження...
Підготовка основного шару для укладання плитки
Укладання тротуарної плитки Старе місто
Укладання тротуарної плитки в Хотянівці
вигляд доріжки з тротуарної плитки Старе місто МегаБрук
Фінальна трамбування плитці після підсипання

Невелика галерея виконаної роботи з укладання тротуарної плитки в с. Хотянівка, Вишгородський району вироблено укладальниками компанії "АПЕКС-БУД".

Перед укладанням тротуарної плитки була зроблена розмітка згідно креслень і дизайну замовника, після чого зроблений основний шар засипки средніефракціонного щебеню, виставлені бордюри, зроблено відсипання дрібним гравієм і відсівом, всі верстви ретельно утрамбовують механізованим способом. Після фінальної утрамбована і вирівнювання шару для укладання тротуарної плитки було вироблено безпосереднє мощення брусчапткі згідно з даним проектом.

Після закінчення робіт по уклафдке було вироблено фінальна просипка дрібнозернистим піском з цементом і фінальної трамбівкою механізованим способом, такий варіант мощення тротуарної плитки можна назвати найбільш якісним так як плитка після трамбування приймає своє фінальне положення і вже не буде подаватися зміщенням або усадки.

Для замовлення робіт з укладання тротуарної плитки в Хотянівці або іншому населеному пункті Вишгородського району, Ви можете зателефонувати за вказаними телефонами на сайті або написати нам на електронну пошту.