Піноблок (пінобетон)

Порівняння товарів (0)


Продаж піноблоку 100x200x600 мм в Києві Компанія "УкрТоргГрупп" пропонує Вам ку..

950грн.

Піноблок 300x200x600 мм вигідна цінаПіноблок формовий 100x200x600 мм за вигідним..

950грн.

Якісний піноблок з доставкою по київській області ..

950грн.

Відмінний піноблок зі складу в КиєвіПіноблок формовий 300x200x600 мм-блок з хор..

950грн.

Пінобетон (піноблок) - сучасний будівельний матеріал Предназанчен для будь-якого типу будівництва. Компанія "АПЕКС-БУД" пропонує вам купити пінобетон , & nbsp; за найкращою ціною в Києві.

Це затверділий розчин з цементу і піску з додаванням піноутворювачів. Блоки, виготовлені з пінобетону, користуються обгрунтованою популярністю серед забудовників. Цей сучасний матеріал широко застосовується в будівництві одноповерхових будинків і монолітних висоток. Також його використовують для утеплення та звукоізоляції стін і стельових перекриттів, для зведення міжкімнатних перегородок.

Методи виготовлення пінобетону:

Існує три основні варіанти виготовлення цього будівельного матеріалу.

- Класичний

Найпопулярнішим із способів виготовлення вважається класичний метод. Полягає він в наступному: в приготовлену суміш цементу і піску додають піну з допомогою пеногенератора. Цим розчином заповнюють спеціальні форми і відкладають на час укріпляти.

- Метод сухої мінералізації

Суху суміш розбавляють малою кількістю води і нізкократной піною. При цьому способі виготовлення поверхню блоку виходить абсолютно гладкою.

- Отримання піноблоку (пінобетону) під дією високого тиску (баротехнологія).

Проста технологія виробництва зробила цей матеріал одним з найбільш дешевих будівельних матеріалів. Якщо дотримуватися весь технологічний процес, можна зробити навіть самостійно, в домашніх умовах. На жаль, доступність виготовлення таких блоків привела до появи на ринку недобросовісних виробників, які порушують норми виробництва.

Переваги пінобетону:

Піноблоки володіють відмінним теплоізоляційним властивістю. У порівнянні з бетоном і цеглою, здатність утримувати тепло, яким характеризується цей матеріал, вище в три рази.

Для їх виробництва потрібна невелика кількість такої дорогої складової, як цемент.

Маючи пористу структуру, цей будівельний матеріал володіє невеликою масою. Його легко переміщати, а для транспортування не доведеться задіяти великовантажних спеціалізовану техніку. При будівництві будинку з пінобетонних блоків не виникає необхідність в зведенні масивного фундаменту, так як будова має невелику вагу. Всі ці фактори впливають на зниження вартості виробів з пінобетону.

Такий стіновий матеріал & nbsp; досить просто обробляти. Розмір зручний для кладки транспортування і обробки. Вони прекрасно ріжуться, пиляються і свердляться. Крім того, на блоки з пінобетону легко встановлюються кріпильні пристосування.
Дуже часто люди шукають цікавляться скільки коштує піноблок? Наша компанія стараеться утримувати адекватну ціну на пінобетон, також ми забезпечуємо доствка і вивантаження за допомогою автомобілів обладнаних краном маніпулятором. Так що наша ціна піноблоку завжди залишається конкурентною і доступною.
Стои відзначити що цей матеріал чистий екологічно, адже він виготовляється з піску, цементу і води. Піноутворюючі добавки займають лише малу частку його складу.

Кладка блоків здійснюється набагато швидше, ніж із цегли. Під час зведення будівлі буде витрачено значно менше розчину, ніж при цегляному будівництві. Побудований будинок не вимагає додаткової теплоізоляції.

Сучасні технології виробництва якісних піноблоків

Основою для виробництва піноблоків є пористий бетон. Можливо, багато хто знає, що в його склад входять такі компоненти, як цемент, вода і пісок. Але мало хто знає, що пористу і легку структуру розчину додають спеціальні добавки - піноутворювачі. Власне, звідси і бере початок назва «пінобетон».
Технології виготовлення пінобетонних блоків.
На сьогоднішній день широко застосовуються дві технології виробництва піноблоків.
Лиття. Відповідно до цієї технології пенобетонний розчин, змішаний в барокамерах під тиском, розливається в спеціальні металеві форми певного розміру, і після застигання готові піноблоки видавлюються гідравлічним пресом на піддони. Безпосередньо після цього матеріал готовий до використання. Такий спосіб є пріоритетним, тому що литі піноблоки мають більш точної геометричною формою, відсутністю сколів по крайках.
Різка. При використанні різальною технологією суміш виливається в форму і застигає у вигляді моноліту. Після застигання масив розпилюється на блоки необхідного розміру.
Одним з переваг пінобетону є легкість його обробки. Його легко можна пиляти, тесати, фрезерувати. Але, не дивлячись на крихкість, блоки з пінобетону є дуже міцним будматеріалом. Міцність пінобетону залежить від його щільності (марки), а також від різних добавок в розчин, що покращує його виробничі і якісні характеристики.


Для чого ж потрібні добавки в піноблоки?

 • Для поліпшення пластичних властивостей пінобетону.
 • Для збільшення міцності.
 • Для скорочення витрат води і цементу в піноблоках.
 • Для скорочення трудо - і енерговитрат і зниження зносу устаткування.
 • Для збільшення водонепроникності і морозостійкості пінобетону.

Всі хімічні добавки, які використовуються при виготовленні пінобетону, є екологічно безпечними, вони відповідають європейським і російським стандартам якості. У виробництві піноблоків компанія використовує тільки кращі добавки, а кваліфіковані фахівці готові надати Вам допомогу в підборі добавок, що максимально підходять Вам і відповідних призначенням споруди.
Види добавок для піноблоків:
Піноутворювач (буває синтетичним і органічним білковим).
Суперпластифікатор (використовується для поліпшення фізичних і естетичних характеристик пінобетону, оптимізує виробництво).
Прискорювач затвердіння (його використовують для виготовлення високоміцних піноблоків).
Мікрокремн зем (додається для збільшення хімічної і морозостійкості, а також міцності, економить цемент до 40%, зменшує капілярну проникність і пористість пінобетону).
Фіброволокно (також буває синтетичним і мінеральним, використовується для підвищення стійкості до механічної дії, забезпечення тривимірного зміцнення, хімічної інертності і вологонепроникності).
Мастило для форм (практикується при литтєвий технології виробництва пінобетону).


Оплата
 • Розрахунок готівкою
 • Visa / MasterCard
 • Безготівковий розрахунок
Доставка
 • Самовивіз зі складу
 • Доставка кур'єрськими службами
 • Доставка нашим транспортом
Графік роботи
 • Пн.-Ср. 8:00 - 20:00
 • Сб. Попередній прийом замовлень
Ціна і наявність

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що ціни на сайті і наявність товарів, можуть відрізнятися від заявлених, для точного формування замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами. Дякуємо за розуміння