Пиломатеріали

Порівняння товарів (0)


Імітація бруса - дерев'яний будівельний матеріал який з кожним роком набуває вс..

320грн.

Блок хаус один з найпопулярніших видів дерев'яний виробів для декорування. В..

450грн.

Дерев'яні обрізний брус в сфері будівництва застосовується досить часто. Брус,..

7300грн.

Раді вітати вас на нашому сайті. Наша компанія пропонує вам купити вагонку з ли..

700грн.

Якісна вагонка з липи ідеальний матеріал для внутрішнього оздоблення саун парило..

700грн.

Пропонуємо придбати якісну необрізну дошку по вигідній ціні..

7300грн.

Дошки обрізні це будівельний матеріал з деревини виготовлений шляхом розпилу ко..

7300грн.

Дошка підлоги - дерев'яний пиломатеріал виготовлений з цілісного шматка, признач..

390грн.

Якісна дошка підлоги виготовлена ​​із сосни пройшла сушіння в спеціалізованій су..

330грн.

Пропонуємо купити дошку підлоги 25мм із сосни. Дошка для підлоги пройшла сушіння..

330грн.

Ми пропонуємо дошку підлоги за розміром 30х105х4м, 30х105х4.5м, 30х140х4м, 30х14..

400грн.

Куточок дерев'яний декоративний з доставкоюДерев'яний куточок призначений для оф..

16грн.

Вагонка сосна - найбільш розповсюдженний дерев'яний будівельний матеріал для об..

290грн.

..

16000грн.

В приватному будівництві, навіть при зведенні будинку, дачі або гаража з цегли або піноблоків, одним з найважливіших елементів, що впливають на довговічність і міцність будівель і споруд, є пиломатеріали. Адже саме з пиломатеріалів роблять внутрішні перекриття, перегородки, підлоги і несучі конструкції дахів. Тому перш ніж купити необхідну партію пиломатеріалу, споживачеві корисно знати як правильно вибрати саме той матеріал, який не створить проблем в період робіт з ним, а так само буде мати всі необхідні якості для використання його за призначенням.

Пиломатеріали - це вироби з дерева (кругляка), отримані шляхом розпилу стовбурів дерев різних порід. При розпилюванні кругляка на виході виходить брус, дошка обрізна і необрізна.


Пиломатеріали - це пиломатеріали прямокутного перетину (брус, дошка, брусок). Брус - обрізний пиломатеріал шириною і товщиною 100 і більше мм. Дошка - обрізний пиломатеріал, ширина якого більше його товщини в два рази і більше. Брусок - обрізний пиломатеріал, ширина якого не перевищує його товщини більш ніж в два рази. Пласть - широка поверхня пиломатеріалу. Кромка - вузька (бічна) поверхню пиломатеріалу. Торець - кінцева поверхню пиломатеріалу.

Необрізна дошка - дошка з обзолом (корою) по всій поверхні кромки.

У будівництві пиломатеріали природної вологості в основному застосовуються: решетування під обшивку дахів - обрізні або необрізна дошка будь-якої ширини і товщиною 20-25 мм. чорнові підлоги - дошка обріза будь-якої ширини і товщиною 40-50 мм. чорнові стелі - обрізна дошка будь-якої ширини і товщиною 20-25 мм. балки перекриттів - брус 100х100, 150, 200 або 150х150, 200 або 200х200 (в залежності від навантаження). несучі конструкції дахів - обрізна дошка і брус за проектними розрахунками. пристрій опалубок - будь-яка обрізні або необрізна дошка.


Необхідно відразу зазначити, що якщо ви купуєте пиломатеріал природної вологості для його використання через деякий час (місяць, два і т. Д.) То вам необхідно організувати його правильне зберігання. У цьому випадку дошки або брус складаються в штабеля. Між кожним рядом обов'язково на відстані не менше 100 см. Укладаються прокладки (тонкий брусок) диною не менше ширини штабеля.

Штабель повинен бути закритий зверху від опадів і прямих сонячних променів і перебувати в такому місці, де забезпечується циркуляція повітря. В таких умовах зберігання пиломатеріали піддаються природній сушці, в процесі якої вони не наражаються на небезпеку гниття, розтріскування і деформації.


Отже, розрахунки за кількістю пиломатеріалу здійснені (слід нагадати, що стандартна довжина пиломатеріалів в Росії - 6 метрів) і ви відправляєтеся на будівельний ринок. Необхідно взяти з собою рулетку довжиною не менше 6 метрів.


Купити пиломатеріали в Києві стандартихразмеров і стану структури деревини у "АПЕКС-БУД".


Геометричні розміри вимірюємо рулеткою, шляхом вибіркового виміру (при закупівлі великої кількості пиломатеріалу зробити виміри кожної одиниці досить складно). Як правило, пиломатеріали природної вологості випускається за розмірами з невеликими припусками (відхиленнями в позитивну сторону від стандартного розміру). Припуски складають 2-4 мм. по ширині, 1-2 мм. по товщині і 30-50 мм. по довжині пиломатеріалу. В ході вимірів необхідно звернути увагу на торці пиломатеріалу, якщо пиломатеріал «Не торцованная» (торці не обрізані строго під кутом 90 градусів), то припуск по довжині обов'язковий, так як в ході самостійної обрізки пиломатеріалу його довжина може виявитися менше 6 метрів. Зверніть увагу на пласті (широку сторону пиломатеріалів).

При обробці пиломатеріалів на хорошому деревообробному обладнанні пласти мають однорідну структуру поверхні. Якщо при обробці пиломатеріалів застосовувалося неякісне або застаріле обладнання, то на пласті буде видно сліди проходження пив (у вигляді прямих поперечних смуг при розпилі на рамних пилорамах, і у вигляді злегка закруглених смуг при розпилі на стрічкових пилорамах). У цьому випадку особливу увагу слід звернути на виміри геометричних розмірів пиломатеріалу. Заміряємо рулеткою довжину, а потім в 4-5 місцях уздовж пиломатеріалу його ширину і товщину. Розбіжності в замірах вказують на «хвилястість» пиломатеріалу.


Після вибіркового виміру геометричних розмірів уважно оглядаємо пиломатеріал на наявність вад. До найбільш поширених вад деревини відносяться тріщини, чорні і випадають сучки, вросла кора, а також ураження пліснявою, паразитами або грибком. Всі ці пороки впливають на надійність і довговічність пиломатеріалів і виявляються в ході візуального огляду. Кількість здорових сучків впливає лише на визначення сортності пиломатеріалу і не надає особливого впливу на несучу здатність, однак велика кількість сучків на дошці або брусі може ускладнити проведення робіт, а в процесі подальшого висихання пиломатеріалу сучки можуть кришитися і випадати.


Необхідно відзначити, що вибір пиломатеріалів для несучих конструкцій необхідно здійснювати з урахуванням інженерно-архітектурних розрахунків, вироблених під час проектування будівель і споруд
.

Пиломатеріали діляться на кілька груп, таких як брус, необрізна дошка, обрізна дошка. Весь цей будівельний матеріал отриманий шляхом розпилу стовла дерева як хвойних порід так і листяних п. Даний матеріал дуже широко пріменются в різних сферах нашого побуту, починаючи від мелкохозяйственного будівництва і закінчуючи створенням складних архітектурних форм. Пиломатеріали - дуже хороший матеріал, він простий в транспортуванні і працювати з цим матеріалом дуже легко. Існують певні стандарти порізу стовбура дерева, але за бажанням клієнта завжди можна зробити розмір будь-яких варіацій. Купуючи пиломатеріали у нас Ви можете бути впевнені що даний матеріал доставлений з екологічно чистих регіонів, на законнихз підставах.

{spoiler title = Деякі ознаки та дефекти пиломатеріалів}
Зовнішня природне середовище. В якій росте дерево, впливає не тільки на текстуру його деревини, але і впливає на різні відхилення від будови і формування стовбура самого дерева. До таких відхилень відносять викривлення стовбура, сучки, нарости, які викликають порушення в самій текстурі, змінюється її колір і впливають на механічну міцність деревини. З ростом дерева (віком) з'являються тріщини, на утворення яких впливає природні фактори, і напруга всередині стовбура. Цінність деревини знижують сучки, які виникають в місцях проростання гілок. Сучки послаблюють життєдіяльність дерева, його міцність, а також впливають на зовнішній вигляд текстури деревини.
Міцність на дереві - це механічне пошкодження клітковини. У таких місцях зіпсований зовнішній вигляд деревини і важко проводити обробку дерева. Найчастіше в цих місцях зустрічаються грибні плями і засмолкі. Такі пороки призводять до гниючим процесам, в результаті яких змінюються механічні властивості деревини, колірні тони.

Дуб - поширений вид деревини з високою міцністю і стійкістю проти гниття. Дуб має гарну текстуру і колір, непогано обробляється. Для того щоб вироби з дуба мали високі декоративні якості, його піддають деяким обробкам, як обкурення або травлення. Перше впливає на колір, а друге збільшує твердість деревини, хоча цей процес також збільшує і крихкість.
Сосна - матеріал дуже поширений для споживача, має блідо-жовтий відтінок, досить гнучкий і легко піддається обробці матеріал . Його м'яка структура не так сильно схильна до змін викликаним впливом вологості.
Бук - за міцністю не поступається дубу, але дуже легко піддається гниттю, тому середовище зберігання матеріалів з бука не повинна бути з підвищеною вологістю. Матеріал дуже гарний його структура відрізняється декоративними якостями.
Брус - це виріб у якого за допомогою фрез обробили всі чотири канти, в результаті такої обробки ми отримуємо формений брус з рівними чотирма поверхнями. Часто брус поділяють на три категорії: брус, бруси, брусок. Брус має розміри: 100х100, 150х150, 200х200. Бруси: 100х150, 150х200. Брусок: 50х50, 30х50.
Брус як матеріал можна використовувати для зведення будинків, опорні стовпи, лаги для перекриття підлог, споруджувати каркаси.
Дошки обрізні - один з найпопулярніших видів пиломатеріалів. Дошка виготовляється шляхом розпилювання колоди, таким чином щоб з боків позбутися кори. Краї у такої дошки завжди обрізані, хоча відхилення від норм ДБН допускаються, може бути присутнім обзел незначного розміру. Дошки обрізні може застосовуватися як для зовнішніх будівельних робіт, так і внутрішніх опоряджувальних


Оплата
  • Розрахунок готівкою
  • Visa / MasterCard
  • Безготівковий розрахунок
Доставка
  • Самовивіз зі складу
  • Доставка кур'єрськими службами
  • Доставка нашим транспортом
Графік роботи
  • Пн.-Ср. 8:00 - 20:00
  • Сб. Попередній прийом замовлень
Ціна і наявність

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що ціни на сайті і наявність товарів, можуть відрізнятися від заявлених, для точного формування замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами. Дякуємо за розуміння