Різні види матеріалів для звукоізоляції

Різні види матеріалів для звукоізоляції

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 1062

Якщо ви ізолюєте кімнату, то знизиться рівень шуму за рахунок блокування звукових хвиль, що з'являються при ходьбі; також ви можете скористатися матеріалами, які поглинають шум, за допомогою його перетворення, шляхом придушення луни, резонансу і відображення. Ізоляційні матеріали оснащені такою характеристикою, як демпфірування, яка контролює рівень звуку, скорочуючи і спотворюючи його.

Звукоізоляція з іншого боку - це запобігання передачі звуку, зниження передачі звукової енергії в прилеглому повітряному просторі. Існує кілька різних типів звукоізоляційних матеріалів. Вони можуть бути використані для зниження шуму і передачі звуку.

Коротко розглянемо різні їх.

Ізоляційні матеріали можуть знадобитися, якщо ви плануєте ремонт будинку. Можна використовувати утеплювач зі скловолокна, який розташовується між шарами гіпсокартону, а також ізоляційну піну, що наноситься на стіну без зняття гіпсокартону. Такі ж методи можна застосовувати для підлогового покриття.

Ви можете скористатися пасивно-абсорбційним методом для зменшення звуку: за допомогою мінеральної вати або акустичної піни ізолюється звукова хвиля шляхом зміни її напрямки руху кілька разів, перш ніж вона зможе пройти через ізоляційний матеріал. Кожен раз, коли хвилі змінюють свій напрямок, частина енергії поглинається, перетворюючись в тепло.

& nbsp;

Звукоізоляція стін з газоблоку ціна в Києві

Також дуже хорошим матеріалом для блокування передачі звуку є свинцеві листи, крім того, вони дуже прості в роботі, нарізці і установці. Фольга для акустичних труб також може бути використана для приглушення шуму від галасливих насосів, генераторів, двигунів і т. Д. Акустична мінеральна вата дуже ефективна для зниження шуму в повітрі і досить успішно застосовується на стінах, підвісних стелях і підлогові покриття. Щільність матеріалу робить його ефективним звуковим поглиначем. Тому вартість такіой звукоізоляції де стіни виконані з газоблок ціна визначається непосреднственно за місцем.

Рекомендуємо вам, провести повне дослідження на тему звукоізоляційних матеріалів, перш ніж робити ремонт будинку. Автор:

Продукти, пов"язані з цією публікацією