Фарбуємо стіни поверх шпалер

Фарбуємо стіни поверх шпалер

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 1352

Що робити в такому випадку?

& nbsp; Ви можете цілий день витратити на зняття шпалер навіть в одній маленькій кімнатці. Але що ж робити, якщо ви вирішили поміняти інтер'єр вашого приміщення? Єдиний варіант - пофарбувати стіни поверх старих шпалер.

Якщо ви все ж вирішили фарбувати стіни поверх шпалер, ви повинні ретельно обстежити поверхню перед цією процедурою. Перевірте, чи немає відшаровуються або пузириться ділянок на стіні. Всі ці ушкодження повинні бути виправлені, а якщо їх занадто багато - доведеться знімати шпалери повністю. Якщо зіпсовані шпалери тільки в декількох місцях, ви можете продовжити.

В першу чергу вам слід відновити пошкоджені ділянки. Заклейте всі відшаровуються області і переконайтеся, що шпалери міцно тримаються на стіні. Далі слід розвести герметик і змастити ним шви. Це допоможе вам закріпити краю шпалер і не дасть їм відклеїтися в майбутньому, до того ж додасть гладкості поверхні. Якщо шпалери самі по собі текстурні, слід змастити шовним герметиком всю поверхню стіни. Після того, як склад висохне, варто злегка відшліфувати покриття. Перед продовженням робіт поверхня повинна повністю просохнути.

Якщо ваші старі шпалери темних кольорів, варто покрити їх ущільнювачем. Це запобіжить можливість прояву кольору шпалер через шар фарби в майбутньому. Після нанесення покриття можна приступати до текстуруванню стін, для цього у вас є безліч можливостей і варіантів. Для вибору найбільш підходящого сходіть в найближчий будівельний магазин у відділ фарб. Текстуроване покриття повинне повністю висохнути перед продовженням оздоблення стін.

Час фарбувати стіни

Тепер прийшов час фарбування. Виберете якісну фарбу і підготуйте ваш будинок до цієї процедури. Після того як ви впоралися з фарбуванням стін, можете себе привітати з успішним виконанням всіх робіт. Це був нешвидкий процес, але ви все одно заощадили масу часу, відмовившись від соскабливания і відклеювання старих шпалер. Головне - ви повинні бути впевнені, що ваші шпалери в досить хорошому стані для нанесення фарби поверх них. Якщо ж їх якість викликає у вас сумніви, доведеться все-таки знімати шпалери зі стін. Автор: