Будівництво з полістиролу

Будівництво з полістиролу

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 1152

У наш час сфера будівництва розвивається досить швидкими темпами, а це значить, що постійно з'являються нові технології, що дозволяють поліпшити різні процеси. Нові технології принесли в сферу будівництва такий матеріал, як полістирол. Даний матеріал прийшов на заміну таких матеріалів, як цегла, дерево і плити з бетону.

Збірка будови з полістиролу, нагадує процес установки опалубки. Встановлюються дві міцні плити з полістиролу, які обов'язково з'єднуються між собою перемичками. Перемички дозволяють посилити конструкцію і підвищити надійність всієї будови.

Завдяки тому, що плити з полістиролу мають невелику вагу, процес складання першого поверху займає дуже мало часу. Також слід сказати, що виконати цю роботу може невелика бригада, яка складається всього з декількох чоловік.

Завдяки невеликій вазі полістирольних плит, процес зведення багатоповерхової конструкції можна зробити без використання будівельної техніки. Даний факт дозволить значно здешевити процедуру будівництва. Панелі з полістиролу дозволяють приховати всі види комунікацій всередині себе, що в значній мірі економить вільний простір під будовою.

Перекриття для таких будівель можна зробити з різних матеріалів, а саме з дерева і заліза. В цілому, весь процес складання модулів можна порівняти зі складанням конструктора, оскільки все інтуїтивно зрозуміло. Якщо порівнювати будівництво з полістирольних плит і з залізобетонних конструкцій, то весь процес при використанні плит з полістиролу займає значно менше часу, а готові елементи не потрібно замовляти на заводі, як це відбувається у випадку з залізобетонними конструкціями.

Будівлі, які були зведені з використанням плит з полістиролу, мають високий рівень міцності. Також дані будови мають тривалий термін експлуатації. Завдяки своїм властивостям, полістирольні плити допоможуть заощадити кошти на системі опалення, оскільки вони дуже добре стримують тепло, не випускаючи його на вулицю.

Не дивлячись на те, що плити з полістиролу зараз дуже популярні, не всі фахівці володіють знаннями і навичками для роботи з ними. Тим не менш, велика кількість замовників бажають використовувати в процесі будівництва даний будівельний матеріал.

Продукти, пов"язані з цією публікацією