Застосування газобетону для будівництва будівель

Застосування газобетону для будівництва будівель

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 891

  Рішення побудувати будинок з газобетону в СПб забезпечує створення оптимального споруди, ідеально пристосованого для місцевих кліматичних умов, забезпечуючи при цьому високу міцність конструкції і ефективну теплоізоляцію внутрішнього простору.
Перед будівництвом заміського житла одним з важливих питань є вибір оптимального матеріалу для зведення стін. Стабільне зростання популярності газобетонних блоків в заміському будівництві заснований на їх численних практичних якостях, які забезпечують простоту зведення будівлі і його бездоганну експлуатацію. Рішення побудувати будинок з газобетону в СПб забезпечує створення оптимального споруди, ідеально пристосованого для місцевих кліматичних умов, забезпечуючи при цьому високу міцність конструкції і ефективну теплоізоляцію внутрішнього простору.

Пориста структура газобетонних блоків забезпечує високі теплоізоляційні властивості матеріалу. Відносно невелика вага при досить високих характеристик міцності показниках дозволяє споруджувати несучі стіни без додаткового теплоізоляційного шару, що сприяє спрощенню будівельних робіт. Використання газобетонних блоків сприяє скороченню витрат під час спорудження будівлі, що стає можливим завдяки унікальним якостям матеріалу.

Легка вага блоків забезпечує істотне зниження ваги стін, що дозволяє використовувати малозаглиблених фундаментне підставу, не погіршуючи при цьому характеристики міцності споруди. Спрощення фундаментних робіт дозволяє скоротити витрати часу і фінансових коштів на земляні роботи і на придбання суміші, призначеної для бетонування основи споруди.

Легка вага великорозмірних блоків сприяє значному прискоренню кладки стін, а ідеальна геометрія граней сприяє мінімізації витрат клеїть розчину за рахунок зменшення товщини з'єднувального шва. Роботи з монтажу сантехнічного і електротехнічного обладнання значно спрощуються завдяки простій обробці блоків будь-яким ріжучим інструментом. Податливість матеріалу будь-якого стандартного будівельному ріжучого інструменту дозволяє створювати необхідні конфігурації елементів, втілюючи самі незвичайні задуми архітектора.

Чудові протипожежні властивості ніздрюватого бетону забезпечують збереження стін навіть при виникненні близько розташованого джерела загоряння. Це властивість матеріалу використовується для близького розташування камінів і печей, які навіть при безпосередньому контакті з газобетонними блоками не провокують його загоряння. Незначна усадка матеріалу дозволяє негайно приступати до виконання оздоблювальних робіт, значно полегшує за рахунок ідеально рівних поверхонь блоків.