Бітумна черепиця - практичний матеріал для покрівель

Бітумна черепиця - практичний матеріал для покрівель

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 890

Черепиця з бітуму (гнучка) міцно зайняла своє місце серед різноманітних покрівельних матеріалів. Її вибирають і для монтажу простих покрівель, і при необхідності покрити даху складної конфігурації - виглядає вона чудово, легко монтується, при цьому служить довго.

Основою матеріалу є технологічне скловолокно, яке обов'язково просочується особливим видом резінобітума (звідси і назва черепиці). Також обов'язковим є використання в якості верхнього захисного покриття мінеральної крихти (кожен виробник черепиці використовує свої технології і сировину). Для того щоб покрівельний матеріал без проблем переносив всі несприятливі впливи ззовні, при цьому йому не страшні були б мінусові температури, до складу просочень додають спеціальні пластифікатори.

Для виготовлення використовуються тільки високоякісні компоненти, крихта спеціально обезпилюється, щоб уникнути втрат посипання при монтажі. Колірна палітра різноманітна, так що якщо споживач бажає покрівлю якогось певного відтінку, то це можна зробити без особливих клопотів. Матеріал має підвищену термостійкість, а значить - не буде ніяких «підтікань» бітуму, що дуже важливо для тих регіонів, де сонячні промені буквально «смажать» дах.

Черепиця, виготовлена ​​із застосуванням бітуму, оснащується спеціальною системою самонаклеювання, що не тільки робить більш простим монтаж, але і надає всьому покриттю потрібну міцність і стійкість до зламів.