Особливості "чудо блоку" газобетонного

Особливості "чудо блоку" газобетонного

Опубліковано: 13.07.2018 Час читання: 1184
Фахівці відносять газобетон до так званим ніздрюватих бетонів. Його пориста структура має унікальні властивості, такими як низька теплопровідність, легка обробка, легка вага. А насичення матеріалу газом відбувається в той момент, коли алюмінієва паста, або порошок взаємодіє з компонентами розчину.

До компонентів розчину можна віднести в'яжучі матеріали - портландцемент, або суміш вапна і цементу. Функцію наповнювача тут виконує кварцовий пісок.

Висушують газобетон в автоклавах. Саме при підвищеній температурі в середовищі насиченої пари і позамежному тиску цей унікальний будівельний матеріал набирає свою справжню очность.

Якщо у вас в планах будівництво будинку з газобетонних блоків, знайте, що слід, перш за все, звертати увагу на марку щільності цього матеріалу. Вона позначається відповідним чином: D300, D350 і так далі до D1200. Саме від цього показника залежать міцність конструкції і теплопровідність стін житла.

Оскільки зі збільшенням щільності падає теплопровідність, для необхідної теплоізоляції слід вибирати блоки більшої ширини. Конструкція з щільного газобетону краще стримує вуличний шум, що цілком природно. Як втім, очевидно і те, що вага готової конструкції буде досить великим. Що ж стосується зведення стін з менш щільного газобетону, то їх міцність з часом може бути поставлена ​​під сумнів.

Таким чином, експерти визнають, що вибір газоблоків для будівництва, наприклад, заміського будинку пов'язаний з пошуком компромісу між різними параметрами. Головне, як ми вже відзначали, це міцність, щільність, теплопровідність матеріалу.

Необхідно також звернути увагу на те, що газобетонні блоки відносяться до категорії негорючих матеріалів і це дуже великий плюс. І ще, стіни з газобетону здатні «дихати». Вони не є непроникним бар'єром для виходу водяної пари на вулицю з добре протопленого приміщення.

Тепер кілька слів про технологію будівництва з газового бетону.
Перш за все, слід знати, що для кладки стін з газоблоків застосовується спеціальний клей. Але це не означає, що під час будівництва буде повністю виключений цемент. Розчин з цієї сировини все-таки знадобиться. Оскільки саме на цементний розчин кладеться перший ряд блоків майбутніх стін, закладають стики міжкімнатних перегородок, шви в плитах перекриття.

Що стосується оздоблення стін, то тут допустимі практично всі сучасні способи, але не варто забувати про паропроніцательності газоблоків і позбавляти матеріал цього корисного властивості. А тому щоб не нашкодити, зовні стіни з газобетону можна обробляти цементно-вапняної штукатуркою, на яку слідом можна наносити фасадну фарбу. Обробляти фасад будинку можна також сайдингом, вагонкою, іншими оздоблювальними матеріалами.

Внутрішні роботи по обробці стін можна проводити за допомогою гіпсокартонних і гіпсоволокнистих панелей, готових сухих сумішей. Ми не рекомендуємо використовувати гіпсову шпаклівку, оскільки з часом вона починає розтріскуватися.

Продукти, пов"язані з цією публікацією