Утеплювач для дому. види

Утеплювач для дому. види

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 934

При будівництві дерев'яного будинку важливо врахувати всі дрібниці, адже тільки в цьому випадку житло буде і довговічним, і комфортним. Наприклад, обов'язково слід продумати, який утеплювач між вінцями ви будете використовувати.

Що вимагають норми?

Головне завдання, яке виконує утеплювач - захист внутрішніх приміщень від холоду. А це означає, що матеріал повинен відповідати певним параметрам.

Перш за все, утеплювач повинен бути еластичним, щільним, з низькими показниками теплопровідності. При цьому бажано, щоб ці якості збереглися не тільки при будівництві зрубу, але і через деякий час, після його усадки.

Також матеріал повинен добре вбирати вологу, віддавати її, тим самим оберігаючи брус або колоди від загнивання. Це сприяє створенню всередині приміщень найбільш комфортного для життя людей мікроклімату.

Підбираючи утеплювач, необхідно врахувати і те, що він повинен бути стійким до впливу зовнішніх факторів: перепадів температури, опадів. Не забуваємо і про безпеку, адже матеріали не повинні виділити шкідливих компонентів, бути екологічно чистими.

& nbsp;

Вибираємо тільки натуральне

& nbsp;

Усім цим якостям повною мірою відповідають натуральні утеплювачі:

        
  • стрічка з джуту (неткана);
  •     
  • клоччя (можна вибрати джут, прядиво або льон);
  •     
  • мох (рекомендується для конопатки використовувати рослини з довгими волокнами).

& nbsp;

Мох (сфагнум або інші види) застосовували в якості утеплювачів з давніх-давен, і сьогодні цей матеріал досить популярний. З фабричних утеплювачів слід зазначити джутову стрічку, яка відмінно зарекомендувала себе при конопатці самих різних будівель.

Продукти, пов"язані з цією публікацією