З чого складається вартість спорудження будинку

З чого складається вартість спорудження будинку

Опубліковано: 19.07.2018 Час читання: 1326

Відразу дати відповідь на це питання не представляється можливим, тому що в цю вартість входить не тільки саме будівництво, а й складання проектної документації, як самого будинку, так і інженерних комунікацій, а також вартість матеріалів та оздоблювальних робіт.

Загальна вартість власне зведення будинку з газобетону складається з наступних частин.

  • Вартість виготовлення фундаменту, в тому числі:
  • механізованої розбирання грунту;
  • пристрої підкладки з щебеню і піску з трамбуванням;
  • влаштування гідроізоляційного шару;
  • монтажу опалубки;
  • монтажу арматури;
  • закладки комунікацій;
  • заливки бетону марки М300;
  • демонтажу опалубки

Вартість зведення зовнішніх стін з газобетонних блоків з армірованіем.Стоімость зведення внутрішніх перегородок з газобетонних блоків на першому поверсі і з інших матеріалів - на другому і третьому поверхах.

Вартість перекриттів, включаючи монтаж залізобетонних армованих монолітних плит на першому поверсі і дерев'яних балок - на другому і третьому етажах.Стоімость зведення покрівлі, включаючи пристрій системи крокв, шару утеплення і гідроізоляції, обрешітки, укладання кровлі.В середньому будівництво такого будинку з газобетону може тривати від 16 до 18 тижнів залежно від розміру загальної площі будівлі. Кошторисна вартість в значній мірі залежить від вибору компанії-підрядника для будівельних робіт. Але можна визначити рамки витрат в районі 3 000 гривень за 1 м2 площі.

Але це, природно не всі витрати, які належить зробити тому, хто збирається будувати будинок з газобетону. Відомо, що при зведенні зовнішніх стін доводиться часто розрізати газобетонні блоки, відкриваючи пори і тим самим збільшуючи влагопроницаемость цього матеріалу. Щоб захистити будинок від впливу вологи і пилових частинок, потрібно виконати роботи з облицювання фасаду, закривши тим самим газобетонні блоки від зовнішніх впливів.

На загальну вартість будівництва будинку вплине також і пристрій комунікацій. Однак в будинках з газобетонних блоків це зробити досить просто, так як цей матеріал легко піддається обробці. Отже, і ціна на такі роботи буде значно нижче, ніж при будівництві, наприклад, будинки з цегли.

Продукти, пов"язані з цією публікацією