Особливості будівництва фундаменту

Особливості будівництва фундаменту

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 1005

Оцінюють таку споруду донної конструкції десь в 15-20 відсотків від загальної вартості нерухомості. Основними показниками в обчисленні ціни на конструкцію служать вибір технології будівництва, будівельні матеріали, а також вартість роботи найманих працівників або фірми-виконавця.

Фактори, на які потрібно звернути увагу при зведенні фундаменту. По-перше, потрібно визначитися з видом зводить фундаменту. По-друге, необхідно доставити будівельні матеріали (пісок, цемент, щебінь тощо.).

Для прикладу стрічковий фундамент, конструюють для невеликих житлових будинків. Такий фундамент характеризують за поперечним перерізом, яке знаходиться по периметру майбутньої споруди.

Для конструювання, так званого легкого будинку з газобетону, підійде конструкція стовпчастого фундаменту, на палях. Переваги такого фундаменту в ціні, він дешевше в 2 рази. А якщо вирішується будівництво важкого будівлі, та ще й на глинистому поверхні, то обов'язково використовують фундамент з плит.

Для побудови фундаменту слід враховувати багато факторів, які відповідають за міцність і надійність. Такий фактор як погодні умови, або глибина колодязя залежить від висоти будівлі, присутність в тунелі армованої сітки з арматури, яка істотно зміцнює фундамент.

І так, фундамент - це підземна або можна навіть сказати підводний зведена конструкція, яка є основою планованого будівлі, приймає на себе всі можливі навантаження, які створює споруда. А також витримує і динамічні навантаження, які створюються за рахунок зовнішніх факторів, що знаходяться поблизу побудованого будинку. Це може бути залізна дорога, або автомобільна траса.

Роботу з будівництва фундаменту, варто довірити кваліфікованим досвідченим фахівцям. І щоб не було несподіваних катастрофічних наслідків, на цьому краще не економити.

Продукти, пов"язані з цією публікацією