Вибрати цеглу для забору або фасаду Рваний камінь

Вибрати цеглу для забору або фасаду Рваний камінь

Опубліковано: 19.04.2021 Час читання: 381

Раді вітати вас на сайті компанії Апекс-Буд.

Сьогодні спробуємо розібратися, що таке облицювальний гіперпрессованний цегла рваний камінь. Вибір якісного будівельного матеріалу відбувається ще на етапі створення проекту Дому будівлі або іншої споруди. Дуже важливо підійти правильно до цього питання, так як в подальшому від цього буде залежати як міцність так довговічність і природно зовнішній вигляд вашого проекту. Останнім часом досить часто почали застосовувати так званий цегла рваний камінь або як ще його називають цегла Скала. Цей будівельний матеріал має досить цікаву форму, при цьому володіє, дуже високими характеристиками міцності та фізико-механічними властивостями. Даний цегла випускається в декількох розмірах. Це стандартний розмір 250х100х65 мм і половинка 250х55х65 мм.


Типи рваної цегли:

  • ложковий (односторонній, рядовий);
  • ложковом-тичкової (двосторонній, для стовпів паркану та створення кутів будівлі);
  • двухложковой (цегла з двох довгих лицьових сторін має рельєфну поверхню "скеля - рваний камінь");
  • кутовий (для забірних стовпів з одним скошеним кутом);

Що стосується технології виробництва цегла формується прямокутна, бруски після чого на нього впливає високим тиском яке дозволяє запустити процес так званого холодного спікання матеріалу. така цегла набуває дуже високу міцність до 350 одиниць. І маркується як М350. Після затвердіння бруска цегли механічним способом робиться надколу на лицьовій стороні цегли. Таким чином, ми отримуємо унікальну рельєфну поверхню на кожному бруску цегли. Середня вага стандартного розміру цегли рваного каменю варіюється від 3 до 3,6 кг. Цегла Скала рваний камінь виробляється як повнотіла, так і порожнисті. Висока точність і геометрія даного матеріалу якісно позначається на швидкості його кладки, так як дозволяє робити шов розчину однакової товщини. Також завдяки високій точності геометрії різко підвищується візуальна складова фасаду з озброєннями немає розбігу по товщині цегли тому стіна викладена з нього ха-ха має правильний красивий вид.Наявність досить великої кількості квітів дозволяють не обмежуватися в дизайні будівлі споруди забору дозволяє робити прекрасні візуально красиві мікси грати на контрасті.


Наша компанія пропонує вам купити цеглу рваний камінь за дуже вигідними цінами. Ми напряму працюємо з заводом-виробником даного будівельного матеріалу, тому маємо можливість надати вам найбільш вигідну ціну з урахуванням доставки по Києву та Київській області.Цегла рваний камінь має гарантію 10 років це дасть вам можливість не піклуватися про зовнішній вигляд спорудження, яке ви побудували при використанні даного цегли. Ця цегла не потребує додаткового догляду відмінно переносить, вплив зовнішнього середовища. Має високу морозостійкість, що дозволяє без проблем переносити наші кліматичні умови при різких перепадах температур в зимовий і літній час.

Цегла стандартного розміру рваний камінь упаковується на палети кількості 360 штук.

Цегла рваний камінь має велику різноманітність кольорів: жовтий, червоний, коричневий, сірий, чорний, білий, теракот, персиковий, зелений, бордовий, шоколадний, слонова кістка.

При будівництві забору з цегли рваний камінь зазвичай використовують два типи цього матеріалу це ложковий - мають рвані рельєфи з однією лицьовою стороною, ложковом - тичковий який володіє даними рельєфним видом з 2 лицьових сторін.

Цегла Скала проводиться із застосуванням двох видів цементів це сірий цемент, і білий цемент. Застосування білого цементу при виготовленні цегли рваного каменю дозволяє отримати більш високу міцність на відміну від сірого. Навіть за умови того що виготовлені в цегла з білого цементу має більш високу вартість вона дійсно виправдана.

Також ціна на рваний цегла Це залежить ще від деяких факторів а саме від якості компонентів які застосовуються при виробництві крім якісного сірого і високоякісного білого цементу використовуються імпортні пігменти і пластифікатори а також черепашник який видобувається на природних кар'єрах завдяки йому підвищується рівень кальцію в цеглі Що також впливає на міцність готового продукту.


Купити цеглу рваний камінь Ви можете як у нас на сайті оформивши покупку через корзину або прямо зателефонувати за вказаними номерами телефону. Наші менеджери постараються максимально швидко оформити ваш замовлення наша служба доставки оперативно привезе ваш цегла по Києву та Київській області.Доставку облицювальної цегли з кого ми здійснюємо власним транспортом обладнаним маніпуляторами, що в свою чергу дає можливість отримати мінімальну ціну доставки не використовуючи сторонніх служать. Крім цього ви можете самостійно забрати цегла з нашого складу, але для цього попередньо узгодити з менеджером час Вашого візиту.

Подивитися зразки і помацати їх в живу Ви можете в нашому офісі місті Київ вулиця Чистякова 2а.

Також більш детально можемо проконсультувати вас за вказаними телефонами на сайті. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів.