М'яка покрівля: легко і просто

М'яка покрівля: легко і просто

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 1099

Процес монтажу покрівлі досить простий. Які ж треба для цього зробити кроки?

1. Під нахилом від 11 до 90 градусів встановлюють крокви. Нахил покрівлі повинен бути не менше 11 градусів, так як менший кут не дозволить стікати з даху дощовій воді, а сніг буде інтенсивно накопичуватися.

2. Якщо планується утеплювати покрівлю, то, перш за все, необхідно захистити крокви від шкідників і обробити захисним складом. Потім монтують спеціальний мінералізований утеплювач. Ні в якому разі не можна використовувати в цій ролі пінопласт.

3. Закріплюють гідроізоляційну і Вітроізоляційних плівку.

4. Монтують обрешітку, яку роблять з дощок і з брусків. Дошки обрешітки повинні закріплюватися перпендикулярно до крокв, а бруски - в напрямку крокв.

5. Далі суцільним настилом прикріплюють обрізні дошки однакової товщини (32 мм) (це обов'язково!). Якщо немає можливості знайти дошки з однаковою товщиною, то краще буде, якщо їх замінити водостійкою фанерою. М'яку черепицю обов'язково потрібно класти на рівну поверхню. Слід зазначити, що кінці плит в будь-якому випадку повинні спиратися на несучі крокви.

Після цього потрібно подбати про захист дощок (фанери) від зовнішнього руйнівного впливу. Для цього, дошки (фанеру) потрібно застелити спеціальним килимом з нахлестом верхнього полотна на нижню до 15 см. Вертикальний нахлест повинен бути по краю рулону. Закріплюють його степлером. Після цього стелять гнучку черепицю.

З яких же шарів зроблена черепиця? Скловолокно просочене спеціальним бітумом, який з обох сторін утворює потужне захисне покриття. Верхній шар бітуму захищає базальтова посипка верхній, а клеїть шар, який для зручного перевезення закривають плівкою, нанесений на нижній шар цього спеціального бітуму.

Як вже говорилося вище, цей тип покрівлі дуже простий. Роботи з монтажу м'якої покрівлі не вимагають спеціальних знань і досвіду роботи в будівництві, тому вона і є найпопулярнішою. ​​

Переваги: ​​

1. Покрівля дуже надійно ізолює будівлю від неприємних звуків дощу або граду.

2. Процес покрівлі фактично не дає відходів. Це, в свою чергу, дозволяє значно заощадити сімейний бюджет.

3. Саме цей тип покрівлі дасть можливість пофантазувати над її конфігурацією, але для цього потрібно буде додатково гідроізолювати проблемні ділянки даху, наприклад, карниз.

4. Промисловість дає можливість вибору відтінок черепиці та її форми.

5. Проводять покрівлю за європейськими технологіями, що дозволяє значно знизити собівартість, за рахунок вітчизняного виробництва, не впливаючи на якість продукції.

6. Виділяють кілька видів м'якої покрівлі. Для певного місця монтажу на даху виділяють певний її вид, наприклад, конькова покрівля, звичайна покрівля, карнизна покрівля.

7. Має цілий ряд позитивних властивостей, серед яких довговічність, легкість, надійно захищає від вологи.