Тепла підлога: переваги і недоліки

Тепла підлога: переваги і недоліки

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 1020

Опалювальні підлоги дозволяють забезпечити оптимальну температуру повітря в будинку, що є основним критерієм комфортного проживання. Опалювати можна підлогу у всій квартирі, або в певних приміщеннях.

Переваги пристрою теплої підлоги:

        
  • Автономне використання, не залежно від служб ЖКГ;
  •     
  • підтримання оптимальної температури в будь-який час;
  •     
  • різні варіанти опалення підлоги;

рівномірне прогрівання повітря в приміщенні, чого не можна досягти за допомогою радіаторів.

Опалювальний підлогу ділиться на два основних види по влаштуванню: електричний і водяний. Електричний ділиться на типи: кабельний, плівковий, опалювальний спеціальними матами.

Водяна тепла підлога

Система обігріву за допомогою води за технологією схожий на традиційний обігрів радіаторами. Перевага такого опалення в тому, що монтаж підлоги можна проводити не тільки в зводяться, але і в побудованих будинках.

Основний недолік - трудомісткість монтажу водяного статі. Конструкція включає кілька шарів і труби, які можуть зменшити висоту приміщення іноді на вистоїть цілого цегли. Існує ймовірність протікання трубопроводу, що тягне демонтаж покриття підлоги і ремонт системи.

Електрична тепла підлога

Опалення підлоги за допомогою електрики більш зручна в пристрої, ніж опалення трубами. Висота конструкції значно менше і трохи змінює висоту приміщення. Дана система обігріву довговічна і зручна в експлуатації.

Недолік системи в значних витратах на електроенергію. Проводка в старих будинках може не витримати навантаження від пристрою теплої підлоги, тому необхідно провести перевірку, перш ніж починати монтаж.

Тепла підлога - альтернативне джерело опалення в будинку або квартирі. Існують різні варіанти опалення, які відрізняються за технологією пристрою і витрат, тому підходити до вибору опалювальної системи необхідно індивідуально.