Будинок з газо-і пінобетону

Будинок з газо-і пінобетону

Опубліковано: 17.07.2018 Час читання: 1283


Коли при зведенні будинку використовуються пінобетонні блоки, «клей» можна не застосовувати, а ось звичайний розчин підійде чудово. Пінобетонний блок можна штраба, пиляти, фрезерувати, стругати, свердлити, і робити взагалі все, що захочеш. З метою підвищення надійності та міцності будівлі, панелі перекриття будинку повинні спиратися на монолітний залізобетонний оперізуючий каркас, який спеціально створюється у верхній зоні стін.

Слід зазначити, що пенобетонний будинок цеглою можна і не облицьовувати, а оздоблення фасаду можна зробити з красивою і паронепроникною штукатурки, плитки, або з кам'яних порід, як штучних, так і дорогих натуральних. Газобетон прекрастно обробляється, тому за допомогою різання можна створювати абсолютно рівні фронтони з довільним кутом нахилу покрівлі, а також багатогранні і напівкруглі еркери. Якщо дивитися поверхово, то будівництво будинків з пінобетону практично не відрізняється від зведення будинків з цегли. Але при будівництві пінобетонних стін все-таки присутня свій спеціальний метод укладання.

Пінотон - це різновид дуже легкого бетону, у якого сферичні пори з діаметром 0,5-2 мм рівномірно розташовуються по всьому об'єму, а купити газобетон можна в більшості будівельних компаніях. При виготовленні пінобетону використовуються ті ж матеріали, що і при виробництві стандартного бетону. Але при виготовленні пінобетону додається ще один «секретний» матеріал - парообразователь, яким можуть бути різноманітні будівельні речовини, наприклад, алюмінієва пудра. Після того, як в пінобетон доданий парообразователь, виникає реакція, за коштами якої виділяється газ, і в результаті утворюється пористий газобетон, в разі додавання в суміш пеноагенти, вийдуть пористий пінобетон. Після приготування газобетону і пінобетону, суміш заливають у великі форми, в яких вона застигає. Після цього застиглу суміш розпилюють на стандартного розміру блоки.

Продукти, пов"язані з цією публікацією