Як правильно пофарбувати будинок влітку

Як правильно пофарбувати будинок влітку

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 1336

Пофарбувати будинок як всередині, так і зовні - це те, що вам може знадобитися з різних причин. У разі внутрішніх стін, фарбування не проблема, незалежно від сезону. Якщо це зима, і занадто холодно, можна обігріти приміщення, щоб фарба висохла швидше, або навіть використовувати вентиляторні машини. У літню пору висохнути фарбі всередині приміщень не складе особливих труднощів. Але коли справа доходить до зовнішніх стін, то можуть виникнути проблеми в будь-який час року.

Після тривалої і сніжної зими фарба зовні вашого будинку може неабияк занепасти. Вона може лущитися від перепаду температур, або ж можуть з'явитися плями цвілі, які просочуються всередину. Це обов'язково потрібно виправити. В іншому випадку дошки під шарами фарби також можуть бути порушені. Це основна причина, чому люди навесні перефарбовують свої будинки. Головне, чого вони не знають, що фарба, як правило, потребує постійної температурі висихання. І велика різниця між температурою вночі і вдень може вплинути на це.

Є певні переваги і недоліки, коли ви вибираєте фарбу для будинку влітку. На відміну від весняного періоду, влітку немає великих коливань температури. Люди зазвичай фарбують будинки влітку через практичних і функціональних міркувань. Крім того, що таким чином ви захистите внутрішні дошки, фарбування зовнішніх стін може допомогти блокувати потрапляння тепла всередину. Це дуже легко можна досягти, якщо ви виберете світлу або навіть білу фарбу.

Є й деякі недоліки. Вологість і високі температури можуть вплинути на якість результату, так як фарба має властивість сохнути занадто швидко. А також, коли сильно світить сонце, прямі сонячні промені потрапляють на пофарбовану поверхню, що може привести до утворення тріщин або бульбашок. Фахівці не рекомендують фарбувати при прямому сонячному світлі. Вийти з цієї ситуації можна, завдяки фарбування стіни в той час, коли сонце прямо не світить на неї.

Причиною, через яку люди можуть не захотіти фарбувати стіни - це запах фарби. Вони вважають, що якщо дуже жарко, то запах посилюється. Але в наш час фарби, завдяки інноваціям в цій області, практично не мають запаху і можуть використовуватися в будь-який час року.

Продукти, пов"язані з цією публікацією