Сайдинг і блок-хаус

Сайдинг і блок-хаус

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 1103

Фасадна обробка будинку - є такий же важливий етап, як і будівництво самого будинку. А при проектуванні будинку і підготовці до будівництва не варто забувати, що ще доведеться «облагородити» фасад спеціальним матеріалами. Які будуть виконувати як естетичну функцію, так і захищати сам фасад від зовнішніх впливів.


Перед тим як зайнятися зовнішньою обробкою, варто ретельно підібрати матеріали, визначитися з колірним рішенням. Необхідно врахувати всі нюанси і продумати весь етап обробки ще в момент проектування будинку. Адже якщо не потурбуватися про це на самому ранньому етапі будівництва - це може викликати ряд певних проблем і спричинити за собою додаткові витрати. У виборі матеріалу для обробки є, де розгулятися. Він буде залежати від проекту вашого будинку, клімату і особливостей місцевості. Широкий вибір дозволить вам легко підібрати той матеріал, який надійно захистить ваш будинок. Ось тільки деякі з них: блок-хаус, штукатурка, облицювальну цеглу, природний або штучний камінь, керамограніт, плитка та багато інших. І у кожного з них своє призначення і свої особливості.


Але сьогодні ми звернемося до обробки блок-хаусом і сайдингом.

Блок-хаус


Сьогодні, великою популярністю користується обробка будинку різними деревними матеріалами. До них ми легко можемо віднести блок-хаус, який є по суті тієї ж вагонкою. Зовнішня обробка блок-хаусом є на вигляд звичайну дошку. Однак від вагонки даний матеріал відрізняється зовнішнім виглядом, а лицьова сторона має схожість з оциліндрованої колоди. Використовуючи блок-хаус легко домогтися ефекту, коли ваш будинок буде виглядати зробленим з цього зрубу. При цьому його стіни можуть бути викладені з цегли або бетонних блоків.

Важливою особливістю блок-хауса є атмосфера теплоти і затишку, яку отримує будинок після завершення зовнішньої обробки.

Сайдинг


Оздоблення фасаду сайдингом буде відмінним вибором, якщо виникло бажання зайнятися зовнішньою обробкою. Матеріал відрізняється високою стійкістю до кліматичних змін і впливів, через різних сумішей, що додаються при його виробництві.


Сайдинг дозволить облагородити фасад будь-якого будинку, надавши йому сучасний і естетичний вигляд. Також його відрізняє легка вага, з через що не створюється додаткового навантаження на фундамент будівлі.


Сайдинг легко демонтується і може бути швидко замінений в разі поломки або шлюбу.