Пробкова підлога. Монтаж, гідності та догляд

Пробкова підлога. Монтаж, гідності та догляд

Опубліковано: 04.01.2019 Час читання: 1059

Все більше стають популярними коркові стіни, а також підлогу. Звичайно, у цього матеріалу є свої плюси і мінуси. Але як же розібратися, зробити правильний вибір, і все таки вибрати потрібний нам матеріал?

Більшість з нас стикалися з ним на рівні пробок від пляшок. Зараз в магазинах представлений великий асортимент на корковий підлогу, купити його не складе труднощів.

Варто звернути увагу на корковий підлогу з матеріалу, вирощеного в Західному Середземномор'ї і ніяк не китайського походження. Китайський клімат несприятливо позначається на якості пробки, вона більш рихла.
Переваги коркового статі

Плюси коркової підлоги:

        
  • висока екологічність і натуральність;
  •     
  • по ньому приємно ходити;
  •     
  • пробка відмінно віддає тепло і поглинає холод від бетону. Це буде прекрасним рішенням для дитячої кімнати.

Коркові підлоги володіють високою звукоізоляцією, підвищуючи комфортність проживання домочадців. На відміну від деревини, пробка не боїться води. Її добре стелити у ванній кімнаті. На такій поверхні неможливо посковзнутися. До того ж по ній комфортно ходити.

У цих статей цікавий зовнішній вигляд, що допомагає реалізувати будь-які дизайнерські задуми. Він прекрасно поєднується з будь-яким інтер'єром. Головне - довіртеся професіоналам і ні в якому разі не намагайтеся заощадити на лаку і клеї. Інакше ви ще більше переплатите і зіпсуєте весь матеріал. У догляді корковий підлогу не вередливий, спеціальні засоби для чищення не потрібні. Досить пропилососити підлогу і протерти його вологою ганчіркою.

Мінуси коркової підлоги


На корковий підлогу ціна досить висока. Але по комфорту його не замінить жоден будівельний матеріал. По ньому дуже приємно ходити босими ногами, як дорослим, так і дітям. Пол дуже теплий і абсолютно безшумний.

Якщо ви вирішили постелити корковий підлогу, в першу чергу, забезпечте йому дбайливу експлуатацію, щоб продовжити термін служби. Матеріал боїться гострих, важких предметів. Не ходіть по ньому у взутті на підборах, т. К. Залишаться вм'ятини.

Гумові чоботи може залишити незмивні сліди на поверхні і зіпсувати зовнішній вигляд підлоги. Також врахуйте, що невеликий твердий сміття здатний пошкоджувати поверхню.