Вибір будівельних сумішей

Вибір будівельних сумішей

Опубліковано: 05.07.2018 Час читання: 1361
Які сухі суміші нам пропонують наші виробники? Як правило, це в основному сполучні суміші: цементні, полімерні і гіпсові будівельні суміші.

Які сухі будівельні суміші нам пропонують наші виробники? Як правило, це в основному сполучні суміші: цементні, полімерні і гіпсові будівельні суміші.

Будівельні суміші можна розділити за призначенням, в залежності від тих чи інших етапів обробки. Наприклад, в будинку є бетонну підлогу, який позбавлений потрібного нам якості - він не рівний і не гладкий. Щоб його вирівняти і випрасувати, потрібно виконати кілька етапів, для кожного з яких потрібно своя будівельна суміш. По-перше, за допомогою вирівнювача виправляються глибокі нерівності аж до 5 см. По-друге, застосовується т.зв. Наливна підлога. У деяких випадках в якості прокладки між підлогою та вирівнювачем використовують полімерну дисперсію, що містить противогрибковую компоненту.

У чомусь схожа і послідовність дій по «облагороджування» стін. Вирівнювання виконують за допомогою пластичної водостійкою штукатурки, що наноситься в два шари. Перший шар наносять товщиною не більше 5 см, другий шар остаточно вирівнює нерівності стіни і наноситься товщиною до 3 см. Другим етапом виступає шпаклівка, яку можна застосовувати для двох цілей. Міцну і пластичну шпаклівку можна застосовувати для обробки негрунтованими газобетону, гіпсокартону або дерева. Також шпаклівку використовують для вирівнювання стін і стель, оброблених цементними штукатурними сумішами. Шпаклівка для зовнішніх робіт повинна володіти відповідними якостями - водостійкість і морозостійкість. Така шпаклівка називається фасадної. У сухих приміщеннях застосовується фінішна шпаклівка.

Вже точно де не обійтися без сухих будівельних сумішей, так це при укладанні кахлю або керамічної плитки. У таких випадках необхідно використовувати стандартні або посилені клеї. На щастя, в асортименті виробників їх безліч, тому вибрати є з чого. Є також і такий клей, в який доданий компонент, що прискорює затвердіння.

Для виправлення швів використовують затірку - спеціальну цементну суміш. Тут потрібно звертати увагу на її колір (біла, сіра і т.зв. супербелая) і водостійкість.

Не варто думати, що сухі будівельні суміші використовуються тільки для оздоблення. Їх використовують і на етапі кладки стін, задовго до безпосередніх оздоблювальних робіт. Наприклад, у вас стоїть завдання встановити газобетонні стіни. Чим накажете скріплювати блоки і плити з цього будматеріалу? Правильно, кладочной сумішшю, яка не тільки надійно скріпить матеріал, а й залишить тонкими шви. Клей для газобетонних блоків, по суті, володіє універсальністю, що дозволяє використовувати його і як вирівнювач, і як склеює компонент, в тому числі і для цегли.

Сухі будівельні суміші роблять будівельне мистецтво доступнішим і легким. По крайней мере, будівельники і робітники, що мали справу з сумішами, вважають саме так. Суміші універсальні, легко готуються і застосовуються. Сухі будівельні суміші підвищують якість і надійність кінцевого продукту. Такі заслуги багато в чому визначаються такими якостями сумішей, як водостійкість, воздухонепроницаемость і механічна стійкість. Застосування будівельних сумішей прискорює роботу і підвищує якість будівництва, при цьому знижується потреба в матеріалах. Ну і, звичайно, економляться зусилля, час і ваші кошти.

Продукти, пов"язані з цією публікацією