Тротуарна плитка для доріжок і тротуарів

Тротуарна плитка для доріжок і тротуарів

Опубліковано: 08.05.2021 Час читання: 354

Тротуарна плитка - напевно, один з найдавніших видів підлогових покриттів. Даний будівельний матеріал активно застосовувався і в древнє століття і в наші дні. Великий асортимент форм типів і квітів тротуарної плитки дозволяють якісно красиво і досить швидко монтувати тротуарні доріжки, майданчики, заїзди, і облагороджувати прибудинкові території.
Наша компанія пропонує вам купити тротуарну плитку за дуже вигідною ціною. Наявність у нас свого транспорту і складських приміщень дозволяє нам надати для вас найкращі вигідні умови по ціновій політиці на великий асортимент будівельних матеріалів. У їх числі і тротуарна плитка.Яку плитку пропонують заводи

На сьогоднішній день пропонується багато варіантів найбільш ходові з них, це серія «Старе місто», і серія «Цеглинка». Обидві серія випускаються в шести основних кольорах, і два кольори виробляються під замовлення.
Наша плитка для тротуарів проводиться на основі високоякісного сірого і білого цементу, із застосуванням високоточних форм - матриць і пресів високого тиску. Комп'ютеризована лінія по виробництву плитки завжди дає відмінну якість суміші, що гарантує в свою чергу, висока якість будь-якої партії, мінімізують і виключають шлюб на виробництві. Використання імпортних пігментів - барвників і налагоджена технологія дає плитці насичені кольори і тривалий термін експлуатації.

Купити тротуарну плитку допоможуть Вам менеджери нашої компанії. Безкоштовна консультація та допомога в підборі кольорів, розмірів і необхідної кількості плитки для тротуару, допоможе Вам правильно витратити гроші не переплачуючи, за надлишки будівельного матеріалу.
Для якісного укладання плитки рекомендуємо скористатися послугами професійних укладальників. Звичайно, можна і самому укласти нашу плитку, але професійна бригада зробить це в рази швидше, а найголовніше якісніше.

Плитка серії старе місто випускається в декількох розмірах, товщина може бути 25мм, 40мм, 60мм. Чотири тип бруска в плитки в даній серії дають можливість зробити практично будь-який візерунок на тротуарі або доріжці.
Плитка тротуарна старе місто випускається в 6 базових кольорах (сірий, червоний, персик, оливка, графіт, коричневий) і кілька кольорів під замовлення (білий, жовтий, синій, зелений.)
Також крім серії старе місто випускають досить поширену тротуарну плитку «Цеглинка». Така плитка виробляється в двох варіантах товщини, 40мм, і 60мм. З такими ж варіантами кольору, як і попередня серія.

Вибираючи тротуарну плитку Ви отримуєте заводську гарантію, широкий вибір кольору і розміру, гнучку цінову, політику, і високі якість продукту.
Варто окремо відзначити, що на заводі існує система контролю якості продукції, що випускається, а це значить, що готова продукція проходить кілька стадій перевірки по заявленим показникам. Як і в будь-якому виробництві завжди існує невеликий відсоток браку, готового виробу. Отелення перевірки якості своєчасно намагається відслідковувати всю браковану продукцію.
Тротуарна плитка отримала шлюб на виробництві сортується окремо на складі заводу і продається як другий сорт. Другий сорт тротуарної плитки не поступається по міцності характеристикам першого сорту, така плитка відрізняється від найвищого гатунку наявністю дефекту прокрас, невеликими тріщинами і збоєм в геометрії.

Чи потрібна плитка 2-го сорту

Чи потрібна плитка 2-го сорту

Плитка тротуарна другого сорту значно дешевше, ніж звичайна і користується стійким попитом, так як її використовують в місцях де потрібно тільки її міцність, а не зовнішній вигляд.
Якісна тротуарна плитка може замінити некрасиві бетонні доріжки, або їх відсутність. Грамотно підібрана колірна гамма і красивий малюнок - узор перетворять навіть самі некрасиві напрямки в прекрасний шлях, як для пішохода так і автомобіля.
Подбайте про красу вашої прибудинкової території за допомогою тротуарної плитки.
Наша команда завжди рада новим клієнтам, а постійним клієнтам ще більше. Постійні системи знижок та акційні ціни приваблюють все велике людей використовувати в якості дорожнього покриття саме цю бруківку.

Що купити з тротуарною плиткою?

А ще крім плитки пропонуємо вам придбати бордюр з тієї ж серії. З високими показниками міцності, вибором кольору і оптимальними габаритними розмірами. Півметрові бордюри прекрасно доповнять будь-яку доріжку або майданчик, вимощену з плитки тротуарної.
Якщо у вас виникли, будь-які питання або ви зацікавилися тротуарною плиткою, сміливо телефонуйте за вказаними на сайті телефонами і отримаєте абсолютно безкоштовну консультацію від наших спеціалістів.

Крім якісно тротуарної плитки на нашому сайті ви зможете підібрати практично будь-які будівельні матеріали необхідні як для ремонту, так і спорудження будівлі з нуля. Ми пропонуємо гідні ціни перевірені товари і власну доставку вантажним транспортом і транспортом обладнаним маніпуляторами. Наша компанія намагається бути краще кожен день, ми прислухаємося до побажань наших клієнтів, і вдосконалюємося разом з вами!
Замовляєте якісні товари від надійного партнера «АПЕКС - БУД»

Коментарі

Написати коментар